בהזמנה אישית

אם אתם מחפשים תכשיט שחלמתם עליו ולא מצאתם , טבעת אירוסין או נישואין מיוחדת, תכשיט שיכול לסמל לכם משהו משמעותי או פשוט וריאציה על אחד העיצובים שלנו -נוכל להביא את החזון שלכם לחיים.

אתם תהיו מעורבים באופן הדוק לכל אורך תהליך העיצוב והיצירה, כך שאתם יכולים להיות בטוחים כי התוצאה תהיה בדיוק כפי שאתם חוזים.

התהליך של יצירת התכשיט מתחיל עם צ ‘אט ראשוני בטלפון או בדוא”ל. אחר כך נקבע פגישה בה נדבר על הרעיונות שלכם ועל הכיוון וההשראה ונציע הצעות המבוססות על זה. ייתכן שכבר יש לכם רעיון ברור, אנחנו כמובן יכולים לתת הדרכה על עיצוב וחומרים. תוכלו לקבל השראה לעיין בגלריית התמונות שלנו.

אין תשלום נוסף עבור השירות שלנו .אם יש לכם תקציב מוגדר אנו נעצב תוך התחשבות בתקציב ונמליץ ​​על עיצובים ואבני חן בהתאם. אם אין לכם תקציב ברור בראש ננחה אתכם ונראה לכם את האפשרויות וגבולות העלות של עיצובים שונים ואבני חן כדי לעזור לכם לקבל החלטה.

השלב הבא לפני יצירת התכשיט בפועל הוא להמחיש את הרעיונות האפשריים. כדי לעשות זאת אנו בדרך כלל נצייר סקיצה על נייר ובמקרים מסוימים גם ניצור הדמיה במחשב של התכשיט ונשלח את התמונות.

לאחר ההסכמה על העיצוב ואישורכם נגבה מקדמה של סביבות 30% לפני תחילת היצור.

אנחנו עובדים עם אבני חן ויהלומים ,גם בסטנדרטים הגבוהים ביותר וגם לתקציב נמוך יותר, נוכל לעזור לכם לבחור את אבני החן היפות ביותר לתכשיט שלכם.

יש לנו יותר מ 20 שנות ניסיון בעיצוב תכשיטים כך שאתם יכולים להיות בטוחים כי התכשיטים שלכם יהיו איכותיים ויחזיקו למשך שנים רבות.

צרו קשר כאן